KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 11244466
nr 1124 4466
Rune Jansson
(1918-2014), Sverige
Pasteller, 2 st, Rune Jansson, signerad. 1948 respektive 1947,19x23
Rune Jansson, svensk bildkonstnär född 1918, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 19:18:19
350 kr